O Dokumencik.tk

Od ponad 20 lat zajmujemy się produkcją dokumentów kolekcjonerskich. Otwieramy się na szersze rynki, dlatego ruszamy z ofertą kolekcjonerskich polskich dowodów osobistych. Dokument jest idealnie i szczegółowo przygotowany. Wszystkie zamówienia realizujemy indywidualnie na podstawie danych, które można wypełnić w formularzu zamówienia. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do sekcji FAQ lub kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.

Opinie (1284) Pan Jacek z Gdyni 5.0/5.0
5/5
Bardzo dobry kontakt, świetna obsługa i przede wszystkim pełna anonimowość. Od dłuższego czasu szukałem jakiejś firmy, która specjalizuje się w dokumentach kolekcjonerskich. Dokumencik.TK to najlepszy możliwy wybór. Otrzymałem zamówienie w ciągu kilku dni, odebrałem w paczkomacie. Kolejny dowód do mojej kolekcji. Polecam serdecznie i pozdrawiam!
Jacek Sz.
Gdynia

Oferta Dokumencik.TK

Dowód Osobisty Bez Hologramu

Najwyżej jakości replika dowodu osobistego z 2015 roku. Dokument zawiera zwykły hologram, który przypomina prawdziwy. Ponadto zawiera znaki braille, tarkę nad miniaturką zdjęcia, grawerowanie wyczuwalne pod palcami oraz farbę OVI (optycznie zmienną) z tyłu. Wymiary w tym grubość jest dokładnie taka sama jak oficjalnie.

Oceny (487)
5/5

399 zł Tylko dzisiaj: 49 zł

Dowód Osobisty Z Hologramem

Najwyżej jakości replika dowodu osobistego z 2015 roku. Dokument zawiera PRAWDZIWY hologram. Ponadto zawiera znaki braille, tarkę nad miniaturką zdjęcia, grawerowanie wyczuwalne pod palcami oraz farbę OVI (optycznie zmienną) z tyłu. Wymiary w tym grubość jest dokładnie taka sama jak oficjalnie.

Oceny (787)
5/5

599 zł Tylko dzisiaj: 149 zł

Nota Prawna